O nás Program Fotogalerie Partneři Kontakt

Program akcí NFD

Karel Šíp a Josef Náhlovský v kině Metropol | 6. 11. 2017

Zveme Vás 1. prosince do kina Metropol v Olomouci na šou Karla Šípa a Josefa Náhlovského.

Plakát

Vánoční koncert Kamily Nývltové a Mariana Vojtka s dětským sborem Campanella | 18. 12. 2016

Vánoční koncert vynikajících interpretů, zpěváků, KAMILY NÝVLTOVÉ a MARIANA VOJTKA s účastí olomouckého dětského pěveckého sboru CAMPANELLA.

Kamila Nývltová je mladá česká zpěvačka s jedinečným hlasovým projevem, sólistka Hudebníhodivadla Karlín, divadla Broadway a divadla Hybernia v Praze. V hlavních i vedlejších rolích jste ji mohlividět v muzikálech Kleopatra, Dracula, Angelika, Kat Mydlář, Quasimodo, Mata Hari a Aida.

Marian Vojtko je slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák dlouhodobě působí v České republice, v angažmá pražských divadel Broadway, Hybernia a Hudebního divadla Karlín. Vidět i slyšet byl a je např. v muzikálech Dracula, Kleopatra, Jekyll & Hyde, Golem, Angelika, Bídníci, Fantom opery a dalších.

Červenou Campanellu navštěvují nejstarší zpěváci, od 12 do 18 let. V repertoáru sboru najdeme skladby nejrůznějšího charakteru od gregoriánského chorálu přes renesanční polyfonie, klasicismus, romantismus, až k moderním skladbám současnosti včetně lidových písní, spirituálů či skladeb jiných národností a kultur.

Pravidelně vystupuje na podzimních, vánočních a jarních koncertech Campanelly, pořádá výměnné pobyty s pěveckým sborem Vlčí máky (ZUŠ Jitro) z Hradce Králové a účastní se různých přehlídek, soutěží dětských pěveckých sborů a také tradičního letního pěveckého soustředění. Letos v březnu získali zpěváci Červené Campanelly zlaté pásmo na Krajské soutěži pěveckých sborů Základních uměleckých škol Olomouckého kraje v Jeseníku (19. 3. 2016).

Červenou Campanellu v současné době řídí sbor mistryně Anna Králová.

Plakát

"NA KUS ŘEČI..." Miroslav Donutil 2016 | 15. 11. 2016

Je třeba více slov? Kdo by tohoto vynikajícího herce a skvělého baviče nepoznal? Oblíbený český herec se představí ve svém programu a svými příhodami a jeho geniálním podáním Vás dokáže rozesmát, fantasticky zabavit, ba dokonce i rozplakat! Nenechejte si ujít jedinečnou show aktuálně nejlepšího českého vypravěče a baviče. Velkým zážitkem bude i jeho exkluzivní host - moderátorka České televize, Daniela PÍSAŘOVICOVÁ.

Plakát | Fotogalerie

Den DĚTEM 2016 v GLOBUSU | 29. 5. 2016

V neděli 29. května uspořádá NFD ve spolupráci s Auto Kubíček s.r.o. a GLOBUSem druhý ročník Dne DĚTEM. Příjďte se podívat na Petru Černockou - Saxanu, Petra Martináka, Balónkového klauna, Policii ČR s ukázkou psovoda, Hasiče s technikou a ukázkou vyprošťování a Bohatou TOMBOLU... ;-)!

Plakát

Miroslav Donutil - "Cestou Necestou" | 21. 12. 2015

V pondělí 21. prosince uspořádá NFD ve spolupráci s Auto Kubíček s.r.o. představení Miroslava Donutila CESTOU NECESTOU v Olomouckém kině Metropol. Příjďte se podívat, zasmát ase a užít si nádhernou atmosféru.. ;-)!

Plakát

Den DĚTEM 2015 v GLOBUSU | 24. 5. 2015

V neděli 24. května uspořádá NFD ve spolupráci s Auto Kubíček s.r.o. a GLOBUSem druhý ročník Dne DĚTEM. Příjďte se podívat na Míšu Noskovou, Vlastu Korce, Maxim Turbulenc, Balónkového klauna, Policii ČR s ukázkou psovoda, Hasiče s technikou a ukázkou vyprošťování, Bohatou TOMBOLU a v případě hezkého počasí na start horkovzdušného balónu.. ;-)!

Plakát | Fotogalerie

Dara Rolins a 5Angels na Šantovce | 8. 11. 2014

Koncert, Hudební Show Dary Rolins a dívčí skupiny 5Angels, který pořádá Nadační Fond DĚTEM na podporu Dětského centra Ostrůvek, je z technických důvodů přeložena na 8. 11. 2014. Místo a čas konání akce se nemění a vstupenky dále zůstávají v prodeji, již zakoupené vstupenky jsou akceptovatelné a zůstávají v platnosti. V případě jejich vrácení se prosím obracejte na místo jejich zakoupení. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.. NFD.

V sobotu 20. září v 17:00 se uskuteční v Galerii Šantovka v Olomouci velká hudební show s Darou Rolins a 5Angel. Příjďte se podívat ;-)!

Plakát | Vstupenky

Den DĚTEM na Šantovce | 24. 5. 2014

V sobotu 24. května se uskuteční v Galerii Šantovka v Olomouci Den DĚTEM. Děti se mohou těšit na den plný her, zábavy a soutěží s Maxim Turbulenc, Michalem Nesvadbou, Vlastou Korcem a dalšími..

Plakát | Fotogalerie

"Vánoční hvězdy DĚTEM" | 22. 12. 2013

Děkuje všem lidem, kteří si přišli poslechnout vánoční koncert "Vánoční hvězdy DĚTEM" KAMILY NÝVLTOVÉ a MARIANA VOJTKA a přispěli tak na konto ONKOLOGICKY NEMOCNÝCH DĚTÍ VE FAKULTNÍ NEMOCNICI OLOMOUC.

Plakát | Fotogalerie

Kontakty | NFD, Šmilovského 1264/5, Praha 2 || © 2013 - 2014 NF DĚTEM | Webdesign: MS Software